135 відгуків
Саджанці  троянд - великий вибір.пишите здесь ваше сообщениеВибирайте

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет-магазин «Садовод» — первоклассные саженцы от производителя
+380 (97) 981-00-74
+380 (97) 928-94-40

Саджанці колоноподібної сливи

Саджанці колоноподібної сливи, фіолетової, синьої та рожевої аличі, деякі селекціонери не визнають,шняючи, що колоноподібними бувають тільки яблуні. Однак у простородстві ми називаємо карликові сорти злив і аличі з пірамідальною кроною колоноподібними, кажучи мовою наших клієнтів. Отже, колоноподібні сорти філетової, синьої аличі та рожевої сливи невеликого зросту до 2,5 метра і з кроною до 1,2 метра ми називатимемо колоноподібними.

Причини купити саджанці колоноподібної сливи й аличі

Прекрасні сорти колоноподібної сливи й аличі з апетитними плодами, синя алича та рожева, фіолетова слива. Такі фрукти представляють цікавість як самі по собі на стіл, так і гарні у варення, випічці.

На відміну від високорослих сортів, саджанці колоноподібної сливи й аличі зручніші в догляді та набагато зручніші під час збирання врожаю. Практично завжди деревині до 2,5 метра можна обробити вручну. Невелика пірамідальна крона до 1,2 метів робить дерева ідеальними для невеликого саду.

Швидкий розвиток рослини дає змогу вам отримувати повноцінний урожай уже на 2 роки росту колоноподібної сливи або аличі. Самобеплідні сорти роблять ваш урожай незалежним від комах.

Сорта з фіолетовими, рожевими або синіми плодами

Сучасні сорти колоноподібної сливи й аличі виведені з урахуванням наших кліматичних умов. Саджанці невибагливі до ґрунту, стійкі до шкідників і хвороб, морозостійкі, сухостійкі.

Гарні, рівні плоди фіолетового, синього, рожевого кольору роблять ваш урожай дуже привабливим для клієнтів.

Як виробник саджанців колоноподібної аличі та сливи, ми відібрали для вас найкращі сорти, які вирощуємо на власній земельній ділянці. Ми постійно стежимо за станом ґрунту, вирощуємо саджанці на родючій і підібраній землі, унаслідок чого ви отримуєте сильне та здорове деревце, вже на 2 рік здатне повноцінно плодоносити.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner