135 відгуків
Саджанці  троянд - великий вибір.пишите здесь ваше сообщениеВибирайте

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Интернет-магазин «Садовод» — первоклассные саженцы от производителя
+380 (97) 928-94-40
Саджанці інжиру Кримський чорний
влево
  • Саджанці інжиру Кримський чорний, фото 2
  • Саджанці інжиру Кримський чорний, фото 3
  • Саджанці інжиру Кримський чорний, фото 4
  • Саджанці інжиру Кримський чорний, фото 5
  • Саджанці інжиру Кримський чорний, фото 6
  • Саджанці інжиру Кримський чорний, фото 7
вправо

Саджанці інжиру Кримський чорний

• Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб

Показати оптові ціни
  • +380 (97) 928-94-40
Характеристики

Інжир Кримський чорний (Муасон)  цей сорт надзвичайно багатий на вміст вітамінів, амінокислот, містить велику кількість калію, знижує рівень холестерину в крові.  Інжир Кримський чорний — за формою схожий на кущ, може досягати заввишки до 2,5-3 метрів. Інжир кримський дає аж два врожаю на рік, любить сонячні зони землі з гарним поливанням.

Плоди інжиру Кримський  чорний округлі або грушеві, від 4 до 8 см у діаметрі, вагою від 40 до 80 г. Окрас  темно-фіолетовий.  Створюють плоди  від середини серпня приблизно до 10 вересня.  Листя великі, до 20 см завдовжки, розділене на 3-7 долів, з хвилястими краями, чергові. Завдяки своїм смаковим якостям і поживній цінності, інжир став мало не найпопулярнішою плодовою культурою.

І цей коморі  вітамінів ви можете виростити у своєму саду! Для цього потрібно знати кілька секретів:

1) Место посадки.

Інжир — це теплолюбна рослина, тому садити треба з південного боку ділянки, місце захищеної  від протягів. Сонце або півтінь.

2) Полив.

Саджанці інжиру люблять поливання, від цього залежить розмір плодів і смакові якості. Чим більше ви будете поливати тим більші ваші плоди. А якщо посадіть на сонці, то ще будуть і солодші.

3) Добриво

Для гарного розвитку та плодоносіння рослина підгодовує органічними та мінеральними добривами, але тільки не в період спокою. Коли починають розпускатися нирки після зимового відпочинку, рослина поливають настоєм Біогумус рідкий, а через 10-15 днів підгодовують рідким азотно-фосфорним добривом.

4) Укриття в зиму

Перші 3-4 роки з моменту садіння вимагають укриття. Запам'ятайте, яка б не була морозостійкість це стосується дорослих чагарників. Молоді потрібно укривати.

Ну і, звісно, несуттєву роль відіграє якість посадкового матеріалу. Наш вихованець вирощує саджанців самостійно. І саме тому ми гарантуємо якість і відповідність сортності.

Основні атрибути
Країна виробникУкраїна
Тип продукціїСаджанці
Ботанічні характеристики
Тривалість життяБагаторічні
Висота рослинСередньорослі
Користувальницькі характеристики
Рік врожаю2
Колір плодутемно фіолетовий
Життєва формаплодовий кущ
Виробникsadovod
Інформація для замовлення
  • Ціна: 150
Саджанці інжиру Кримський чорнийСаджанці інжиру Кримський чорний
Немає в наявності
  • +380 (97) 928-94-40

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner